Author: n***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The best product my kids love them bought 2 I definitely recommend.. Welldone Shein
Màu sắc: Hồng
Price: 827.400₫
Original Price: 985.000₫
| Material | Rubber |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Color | Blue |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260109105749351150881 |
Author: n***k
Date:
Review: The best product my kids love them bought 2 I definitely recommend.. Welldone Shein
Màu sắc: Hồng
Author: s***b
Date:
Review: Perfect 👌
Màu sắc: Hồng
Author: B***a
Date:
Review: Arrived in time n my daughter is happy about it comes exactly like it look in the picture 🥰 I will now use my phone in peace 😅
Màu sắc: Hồng
Author: t***2
Date:
Review: 10 out of 10 and I'm happy I will no longer share my phone💃🤣
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm